Nowoczesne Oświetlenie

Oświetlenie Salonu

Jasne i objętościowe światło o wymaganej temperaturze barwowej do mieszkania. Objętość osiąga się dzięki obecności wielu źródeł oświetlenia. Przy takim oświetleniu odczuwa się trójwymiarowość przedmiotów, a cień wprawie jest nieobecny. Specjalne filtry świetlne i konstrukcja nie dają aby światło było ostrym i irytującym oko, światło się staje miękkim i ciepłym.

Oświetlenie Sypialni

Oświetlenie w sypialni ma być wyciszone i miękkie. W przeciwieństwie do oświetlenia w salonie stosuje się 1-2 źródła światła, które pozwalają stworzyć wyciszoną, milą atmosferę. Takie oświetlenie nie przeszkadza, a pomaga Państwa wyobraźni.

Kinkiety i Podświetlenie

Jest one używane do oświetlenia ścian, obrazów, artystycznych fasadów, schodów. Rodzaj tego oświetlenia używa się do akcentowania na poszczególnych przedmiotach, lub stworzenia określonej atmosferze.

 

TEMPERATURA BARWOWA
Lampy Artecodrew

Temperatura barwowa i częstotliwość promieniowania. Są to najważniejsze czynniki do dobrego oświetleniu. Najlepsze światło zapewnia lampa halogenowa. Ale wadą tego rodzaju lamp jest zamiana dużej części energii elektrycznej na ciepło, co wiąże się z ich nagrzewaniem. W lampach Artecowood są zainstalowane LED moduły o temperaturze barwowej 2700k-3000K. (Dla pracowni Państwo może zamówić 3500-4000K.) Koniecznie jest zainstalowanie specjalnych filtrów do otrzymania miękkiego i komfortowego światła.

Lampy innych producentów

Pod czas wyboru lampy należy zwrócić swoją uwagę na temperaturę barwową. Jeżeli Państwo kupują lampę do oświetlenia mieszkania światło ma być ciepłym 2700-3000K. Takie światło nie męczy oczy i nie jest koniecznie, że ono ma być słabym. To światło jest o żółtym odcieniu w którym wszystkie rzeczy otrzymują bardziej cieplejszego odcieniu kolorów. Dla pracowni można wybrać lampę z temperaturą barwową 3000-4000K. Należy zwrócić uwagę na to, że wielu producentów nie używają specjalnych filtrów, w wyniku czego w tym świetle szybko oczy się męczą. Światło o temperaturze barwowej powyżej 4200K podrażnia i spowoduję tracenia skupienia. Takie oświetlenie Państwo może zobaczyć w dużych centrach handlowych. Taka temperatura barwowa absolutnie nie nadaje się do użycia w nowoczesnym domu.

MOC PROMIENIOWANIA
Lampy Artecodrew

Moc promieniowania starannie dobrana, aby stworzyć maksymalny komfort w pomieszczeniu. Należy zwrócić uwagę na parametr oświetlenia na m2 w obliczeniu do wysokości sufitu 2,5-3,5 m.

Lampy innych producentów

Najczęściej moc promieniowania jest mniejsza niż wymagana, lub jest taką silną, że otrzymujemy dyskomfort. Producenci, jak również i kupujące, często zwracają uwagę na dizajn, wynikiem tego jest, że oświetlenie często pozostawia wiele do życzenia.

EKOLOGICZNOŚĆ
Lampy Artecodrew

Lampy Artecowood najbardziej ekologiczne. Podczas przetwarzania eco drewna my wykorzystujemy tylko naturalne olei. Ekologiczność dzięki stosowaniu naturalnego drewna. Taka charakterystyka jak “Ekologiczność” Рowinna zająć pierwsze miejsce, jednak dzisiaj większość konsumentów zwraca swoją uwagę na dizajn i inne momenty, a dopiero w ostatniej kolejności na ekologiczność i przydatność materiałów.

Lampy innych producentów

Zwykle, producenci wykorzystują okleiny i inne materiały imitujące drewno. Niestety wszystkie nowoczesne materiały zawierają kleje z dodatkami formaldehydu. Formaldehyd – toksyczny, niekorzystnie wpływa na genetykę, drogi oddechowe, oczy, skórę. Ma silne działanie na ośrodkowy układ nerwowy. Międzynarodowa Agencja Badań nowotworów oficjalne udowodniła związek formaldehydu, używanego do produkcji klejów, żywic, plastyków, farb, tkaniny ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka. Po raz kolejny zastanowicie się przy zakupie dowolnego produktu, który będzie zlokalizowany w Państwa mieszkaniu.

EKONOMICZNOŚĆ
Lampy Artecodrew

W trakcie projektowania lamp Artecowood wykorzystują nowoczesną technologią. W wyniku zastosowania półprzewodników zwiększa się wydajność o 7-10 razy w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Producenci półprzewodników gwarantuje 20 000 godzin pracy. To jest więcej niż 10 lat, gdy używa się lamp 5 godzin dziennie. Półprzewodniki dziś nie mają konkurencji, jednak należy wybrać odpowiednie komponenty elektroniczne dla długotrwałego użytkowania. Lampy Artecowood opracowany z wielką starannością i przed rozpoczęciem produkcji przechodzą niezbędne badania.

Lampy innych producentów

Większość producentów oszczędzają na nabywcach i wykorzystują świetlówki. Te lampy uważane są za ekonomiczne z punktu widzenia zużycia energii. Jednak oni nie są tanie i tracą swoją moc po 6-18 miesiącach i wymagają wymiany. Sprawdź jakość LED modułu bardzo prosta. Moduł zapada się w temperaturze wyższej niż 70 stopni. Wystarczy zmierzić temperatury modułu. Jeżeli temperatura 25-40 stopni prawdopodobnie taka lampeczka potrwa bardzo długo. Jeżeli temperatura 55-60 stopni, to takiej lampy wystarcza na nie więcej niż 1-2 lata.

DIZAJN
Lampy Artecodrew

Lampy Artecowood chociaż są produkowany z starożytnego materiału ale mają nowoczesny dizajn. To Nowoczesne Oświetlenie w twoim domu.

Lampy innych producentów

Obecnie większość producentów konkurują mianowicie w projektowaniu i mają powodzenie. Jednak jakość produkcji większości wyrobów jest bardzo słaba. To dotyczy jakości światła i jakości materiałów.

Kochamy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni i nasze produkty będą służyć przez długie lata.

Nowoczesne Oświetlenie w domu

Lampa drewniana Agata Plus z litego drewna
Close

Lampa drewniana Agata Plus z litego drewna

890 zł
Lampa drewniana Agata Plus wykonana z drewna naturalnego w stylu industrialnym. Lampa robiona ręcznie przy użyciu nowoczesnych technologij.
Lampa Agata Classic LED Retro drewniana
Close

Lampa wisząca drewniana Agata Classic LED z litego drewna

Od: 960 zł
Lampa wisząca drewniana Agata Classic LED pomoże podkreślić nowoczesne wnętrze. Lampa może mieć dowolny kolor pasujący do Twojego projektu.
Hot
Nowoczesne Oświetlenie w domu LED
Close

Nowoczesna lampa LED Agata Plus Modern | Lampa drewniana z litego drewna

1,280 zł
lampa sufitowa Agata Plus Modern z drewna naturalnego w nowoczesnym stylu. Lampa robiona ręcznie przy użyciu nowoczesnych technologij.
Lampa drewniana 3D Ray LED
Close

Lampa wisząca z litego drewna LED Light 3D Ray

1,430 zł
Lampa wisząca z litego drewna LED LIGHT 3D RAY oświetla wszystkie przedmioty interieru tak, że można ich oglądać w kolorach naturalnych. Obudowa lampy wykonana z drewna naturalnego, w zupełnie nowym stylu.
LAMPA Z DREWNA LED 5TH ELEMENT
Close

Lampa wisząca z litego drewna 5th element LED 75W

1,590 zł
Lampa wisząca LED 5th Element - jest przedmiotem dekoracji wnętrza. 5 potężnych źródeł wypełnią salon ciepłym światłem. Lampa robiona ręcznie przy użyciu nowoczesnych technologij.
Lampa dizajnerska Zebra LED z litego drewna
Close

Lampa dizajnerska Zebra LED z litego drewna

1,390 zł
Lampa Zebra LED - od razu staje się centrem uwagi i podkreśla ekskluzywny gust właścicieli. Doskonała harmonia z wnętrzami drewnianymi, jak również i z nowoczesnym Hi-Tek.
Lampy sufitowe
Close

Lampa wisząca Agata 950 LED z litego drewna

960 zł
Lampa wisząca Agata 950 LED wyróżnia się wśród innych doskonałym połączeniem klasyki i nowoczesnego dizajnu. Lampy Artecodrew są wykonany ręcznie z litego naturalnego drewna o wysokiej jakości na indywidualne zamówienie.